13
Eylül

14 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
14 Eylül Haftası Vizyon Takvimi

Yerli korku ve komedi filmlerindeki artış hız kesmeden devam ediyor. Baba 1.5, İçimdeki Hazine, Misafirve Organik Aşk bunlardan bazıları ve bu hafta vizyona girmeye hazırlar. Yerli yapımların yükselişine tanık olmak istiyorsanız bu haftaki vizyon filmlerini kaçırmayın. İyi seyirler…

Baba 1.5

Herkese korku salan Seyfi’nin rakipleri, onun ölümünü dört gözle beklemektedir. Seyfi’nin oğlunun olmaması ise rakiplerini ayrı bir beklentiye sokar. 

Canavar

27 yaşında genç bir kadın olan Moll, hala ailesi ile birlikte küçük bir adada yaşıyor olmaktan çok sıkılmıştır. Gerilim türündeki film 1s 47dk.

Gece Gelen

Tüm dünyayı terörize eden alışılmadık bir tehditten korunmak için büyük bir emek harcayan babanın kararlılığı genç ve umutsuz bir gencin eve sığınmak istemesiyle sarsılacaktır. Korku türündeki film 1s 32dk.

İçimdeki Hazine

Ayda ailesinin son ferdi olan Sema, babasının ölümü üzerine yıkılır. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.

Mile 22

James Silva ve başında olduğu ekip, CIA'in en değerli, en müdahale edilemez ve hakkında çok az kişinin bilgisi olduğu bir ekiptir. Aksiyon türündeki film 1s 35dk.

Misafir

Leyla, günlerini arkadaşları ile birlikte oyun oynayarak geçiren Leyla’nın hayatı Suriye’de çıkan savaş ile birlikte alt üst olur. Dram türündeki film 1s 40dk.

Organik Aşk

bir iş adamı olan Celal’in hayattaki tek başarısızlığı oğlu Bülent’tir. Komedi türündeki film Türkiye yapımı. 

Sosyopat

Lori ve Christopher çevresindeki herkesten uzaklaşıp, romantik bir tatil yapmak için Kuzeybatı Pasifik ormanlarında kamp yapmaya karar verir. Korku türündeki film ABD yapımı.

The Predator

Küçük bir çocuğunun yaptığı yanlışlık, evrenin en ölümcül avcıları olan Predator ırkının gezegene geri dönmesine neden olur. Aksiyon türündeki film 1s 47dk.

Western

Evlerinde uzakta, yabancı topraklarda çalışmak erkeklerin macera duygularını harekete geçirir. Dram türündeki film 1s 59dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE