13
Nisan

13 Nisan Haftası Vizyon Filmleri

Posted by Gratis Admin
13 Nisan Haftası Vizyon Filmleri

Havaların ısınmaya başlaması ile birlikte filmler de hareketlenmeye başladı. Vahşiler ve Zamanın Sınırında gibi beklenen filmlere, Sessiz Bir Yer ve Korkuluk gibi adrenalin arttırıcı filmler de eklenince haftanın vizyon filmleri oldukça merak edilir hale geliyor. İyi seyirler…

Korkuluk

Bir grup genç rüyalarındaki yazı geçirmek için yola koyulurlar. Gittikleri yerde bulunan gizli bir kıyı gölüne doğru yürüyüşe çıkarlar. Yola devam etmeleri için mısır tarlasını geçmeleri gerekmektedir. Kanada yapımı film korku sevenlere hitap ediyor.

Muhteşem Kadın

Marina, kendinden yaşça büyük olan sevgilisinin ölümü üzerine yıkılır. Veda ettiği büyük aşkının ardından kendiyle yüzleşen trans kadın Marina, hem geride ve yalnız kalmışlığın ağırlığı hem de kendisini dışlayan, hırpalayan bir toplumla mücadele etmek zorunda kalır. Dram türündeki film 1s 44dk.

Rampage: Büyük Yıkım

İnsanları kendinden uzak tutan bir Primatolog olan Davis Okoye, doğumundan beri bakımıyla ilgilendiği oldukça zeki bir goril ile arasında inanılmaz bir bağ kurar. Oldukça nazik olan maymun, uygulanan yanlış bir deney sonucu korkunç bir canavara dönüşür. ABD yapımı bu film macera sevenler için vizyona giriyor.

Sessiz Bir Yer

2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. ABD yapımı bu korku filmi toplam 1s 30dk.

Taş Devri Firarda

Dinozorlar ve yünlü mamutların dünyada dolaştığında zamanın başlangıcında, şanslı bir mağara adamı kabilesini güçlü bir düşmana karşı birleştiriyor ve günü kurtarıyor. Animasyon türündeki film toplam 1s 29dk.

 

Zamanın Sınırında

Taş-maden işletmesinin sahibi Mikhail Shurov’un kusursuz bir hayatı vardır. Her şeye sahip olan adam, yine de oldukça umursamaz ve sığdır. Aksiyon türündeki film toplam 1s 40dk. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Film, Vizyon,



İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE