12
Ekim

13 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
13 Ekim Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın heyecanla beklenen filmi usta yönetmen Michael Haneke’nin, başrollerinde Isabelle Huppert, Toby Jones ve Mathieu Kassovitz’e yer verdiği Mutlu Son isimli film. Yönetmen filmi yönetmekle kalmayıp senaryosunu da kendi kaleme aldı. İyi seyirler...

Bir Nefes Yeter

Yakışıklı, mutsuz, kayıp  delikanlı Yaman ve sıcakkanlı, iyimser, güzeller güzeli Nefes bir araya geldiklerinde ikisinin de hayatı bambaşka bir hal alır. Dram türündeki film Türkiye yapımı.

Büyülü Kanatlar

Ateşböceği Dindin arkadaşlarıyla birlikte güzel bir ormanda yaşamaktadır. Arkadaşları geceleri yollarını aydınlatabildiği için Dindin’e çok güvenir. Animasyon türündeki film toplam 1s 25dk.

Cingöz Recai

“İyiliksever hırsız” Cingöz Recai yıllar sonra yeni bir soygun için ekibiyle sahalara döner. Ama bu soygunu kendi ekibiyle yapmayacaktır. Aksiyon türündeki film Türkiye yapımı.

Kapıdaki Sır

200 yıl önce bir kadının kocası tehlikeli bir tarikat ile bir anlaşma yapar. Ancak bir süre sonra yaptığı anlaşmaya bağlı kalmayarak tarikatın kurallarını çiğner. Gerilim türündeki film Türkiye yapımı.

Mutlu Son

Calais'de yaşayan orta sınıf bir aile birçok aksilikle uğraşmasına rağmen; evlerine birkaç kilometre mesafedeki mülteci kampındaki sert koşullara kayıtsız kalmazlar. Dram türündeki film toplam 1s 48dk.

Ölüm Günün Kutlu Olsun

Sıradan bir hayat yaşayan üniversite öğrencisi Tree'nin hayatı, maskeli bir katil tarafından şaşırtıcı bir şekilde değişir. Korku türündeki film toplam 1s 36dk.

Taş

Kendisini devlet yurduna götürmek isteyen Memur'dan kaçan Selim, yaralı olarak bir eve sığınır. Sığındığı evde yaşayan ailenin oğulları 20 yıldır kayıptır ve Emete evlerine gelen Selim'in oğlu olduğunu inanır. Dram türündeki film toplam 1s 30dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Bir Nefes Yeter, Büyülü Kanatlar, Cingöz Recai, Mutlu Son, Ölüm Günün Kutlu Olsun, Taş,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE