11
Mayıs

12 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
12 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi!

Haftanın merakla beklenen filmi Yaratık: Covenant olabilir. Serinin son filminde neler olacağı herkes tarafından heyecanla bekleniyor. İyi seyirler...

4N1K

Deniz Coşkun'un senaryoya uyarlayıp yönettiği filmin başrollerinde Gözde Mutluer, Burak Yörük, Sina Özer, Hasan Denizyaran ve Cemrehan Karakaş yer alıyor.
Film, genç yazar Büşra Yılmaz’ın satış rekorları kıran gençlik kitabı 4N1K 'nın beyazperde uyarlamasıdır. Filmin yapımcılığını ise Fabrika Yapım firması üstleniyor. Romantik komedi türündeki film kitabı okuyanları ayrıca etkileyecek.

Ağustos Böcekleri ve Karıncalar

Daha önce bir belgesele ve çok sayıda kısa filme imza atmış genç yönetmen Erhan Tuncer'in ilk uzun metraj filmi olan Ağustos Böcekleri ve Karıncalar'ın başrollerini Özer Arslan, Gün Koper, Bennu Yıldırımlar ve Erdem Akakçe paylaşıyor. Dram türündeki film toplam 1s 58dk.

Geri Döndü

Yönetmen koltuğunda Kamil Burak'ın oturduğu filmin kadrosunda İbrahim Vurmaz, Çağrı Tokalı, Fatih Özaşar, Gökhan Koç, Selin Selvi, Tayfun Sav, Belma Memati, Sancak Bayraktar, Fahri Yalçıner yer alıyor. Türkiye yapımı korku sineması meraklıları için yeni bir soluk olacak.

Kaygı

Yönetmenliğini ve senaristliğini Ceylan Özgün Özçelik'in üstlendiği filmin başrollerinde Algı Eke, Kadir Çermik, Selen Uçer, Asiye Dinçsoy, İpek Türktan Kaynak, Kerem Kupacı, Nurcan Ülger, Dilşad Bozyiğit, Aram Dildar, Nihan Aşıcı, Nazan Kesal, Taner Birsel, Saygın Soysal yer alıyor. Dram türündeki film toplam 1s 34dk.

Kral Arthur: Kılıç Efsanesi

Yönetmenliğini Guy Ritchie'nin üstlendiği filmin senaryosu ise Joby Harold'a ait. Charlie Hunnam'ın Kral Arthur'u canlandırdığı filmde ayrıca Jude Law, Djimon Hounsou ve Eric Bana da yer alıyor. Aksiyon severlerin mutlaka izleyeceği film toplam 2s 7dk.

Nane ile Limon: Kayıp Zaman Yolcusu

Nane ile Limon'un güçleri tükenip, sonsuza dek kapanmadan önce onları kurtarabilmek için yardım almaları şarttır. Bunun için de yeni arkadaşları Kaan ve Meryem'den yardım isterler. Profesör ‘ün kızı Evren'in de dahil olmasıyla eğlenceli kurtarma operasyonu başlar! Animasyon türündeki film toplam 1s 18dk.

Tuz ve Ateş

Werner Herzog’un hem rol aldığı hem de yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosundaki diğer isimler ise Gael García Bernal, Michael Shannon, Anita Briem, Veronica Ferres, Volker Michalowski ve Lawrence Krauss’dur. Gerilim türündeki film toplam 1s 33dk.

Yaratık: Covenant

Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde yine Michael Fassbender'ı başrolde seyrederken, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler eşlik ediyor.  Gerilim türündeki film toplam 2s 2dk.

Yeni Başlayanlar İçin Hayatta Kalma Sanatı

Senaristliğini ve yönetmenliğini Burak Serbest'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Edip Tepeli, Doğa Nalbantoğlu, Açelya Devrim Yılhan, Kıvanç Deniz Yavuz, Suna Selen, Mehmet Esen ve Sema Şimşek yer alıyor. Dram türüdeki film toplam 1s 35dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, 4N1K, Ağustos Böcekleri, Geri Döndü, Kaygı, Kral Arthur, Nane ile Limon, Tuz ve Ateş, Yaratık, Yeni Başlayanlar İçin,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE