10
Mayıs

11 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
11 Mayıs Haftası Vizyon Takvimi

Bolca komedi filmin vizyona gireceği bu haftanın merakla beklenen filmleri Juliette Binoche ve Camille Cottin’in başrollerini oynadığı Eyvah Anne Oluyorumve kalabalık oyuncu grubu ile güldürme garantisi veren Ölümlü Dünya. İyi seyirler…

10x10

Dışarıdan sıradan bir adam olarak gözüken Lewis, aslında pek de öyle değildir. Onun Cathy’ye karşı gizli bir takıntısı vardır. Gerilim türündeki film 1s 28dk.

Cehennemden Selfie

Almanya’da vlogger olan Julia, kuzeni Hannah’ın ziyaret etmek için Amerika’ya gider. Julia’nın gelişin ardından Hannah onda garip bir şeyler fark eder ve hasta olduğunu düşünür.Korku türündeki film 1s 13dk. 

Eyvah Anne Oluyorum

Avril ve annesi Mado birbirlerinden daha fazla farklı olamazlardı. 30 yaşında olan Avril evli ve çalışan bir kadındır. O annesinin tam tersi, her daim çocuksu, kaygısız ve küstahtır. Komedi türündeki film 1s 34dk. 

Murtaza

Sabure ve Murtaza, Malatya’nın dağ köylerinden birinde yaşamaktadır. Sabure yıllar önce iki gözünü de kaybetmiştir. Kocası Murtaza ona bakmaktadır.Dram türündeki film 1s 33dk. 

Ölümlü Dünya

Nesillerdir Haydarpaşa Garı’nda Anadolu Tat Lokantası’nı işleten Mermer Ailesi, 8 kişiden oluşan geniş bir ailedir. Kendi halinde, sade bir yaşamları olan bu insanlar dışarıdan oldukça sıradan bir hayat yaşamaktadır.Komedi türündeki film Türkiye yapımı.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE