10
Ağustos

11 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Posted by Gratis Admin
11 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi!

Çoğunluğu aksiyon türündeki filmlerle dolu bu hafta vizyonun heyecanla beklenen filmleri Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı “Manifesto” ve Japon varis Leydi Hideko'nun peşinde koşan dolandırıcı ile maceralarının anlatıldığı “Hizmetçi” denilebilir. İyi seyirler...

Bas Gaza

Film, iki soyguncu kardeşin Fransa'nın güneyine yeni fırsatlar için arabayla yolculuk yapmasına ve orada bir suç şebekesinin patronuyla tanışmasına odaklanıyor. Aksiyon türündeki film toplam 1s 36dk.

Bilim Kurgu Bölüm 1: Son Savaşçı

Distopik bir gelecekte geçen filmde gelişen teknoloji ile insanoğlu diğer gezegenlere ulaşmıştır. Bilimkurgu türündeki film toplam 1s 39dk.

Çılgın Banka Soygunu

Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Michael Herbig'in başrollerini paylaştığı filmin yönetmen koltuğunda Wolfgang Petersen oturuyor. Komedi türündeki film toplam 1s 36dk.

Her Şey

17 yaşındaki Madeline Whittier'in   nadir görülen bir hastalığı vardır. Dram türündeki film toplam 1s 36dk.

Hizmetçi

1930'larda geçen hikayede kendisini Kont olarak tanıtan bir dolandırıcı, gizemli ve saf görünen Japon varis Leydi Hideko'nun zenginliğini ele geçirmek için onu kendisine aşık etmeyi planlar. Dram türündeki film toplam 2s 31dk.

Manifesto

2 Oscar'lı yıldız Cate Blanchett’in 13 farklı karakteri canlandırdığı filmde dünyada kabul görmüş manifestolara yer veriliyor. Dram türündeki film toplam 2s 10dk.

Mezarcı

Ejder hayatını mezarcı olarak kazanmaktadır. Ancak Ejder'in Almanya'daki düzeni babasının vefatıyla sarsılır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Model

Emma, mankenlik kariyeri yeni başlayan genç ve güzel bir kızdır. Uluslararası ünlü bir model olmanın hayaline yaklaşmak için Danimarka'daki gündelik hayatını geride bırakıp Paris'e taşınır. Dram türündeki film toplam 1s 48dk.

Organik Aşk Hikayeleri

Film, aşkı görücü usulü arayan 8 çiftin birbirinden bağımsız hikayesini anlatıyor. Komedi türündeki film toplam 1s 27dk.

Sevimli Emojiler

İronik olarak bu kısaltılmış ifadelerin, Web’in nasıl çalıştığı hakkında fikri bile yok. Animasyon türündeki film Rusya yapımı. 


Etiketler: Gratis, Sinema, Sevimli Emojiler, Organik Aşk Hikayeleri, Model, Manifesto, Hizmetçi, Her Şey, Son Savaşçı, Bas Gaza,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE