10
Ağustos

10 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
10 Ağustos Haftası Vizyon Takvimi

Gülmekten kırıp geçirecek bir vizyon haftasına hoşgeldiniz. Neredeyse tamamı komedi filmleri arasında yeniden vizyona girecek olan filmlerin dışında gergin dakikaları, Meg: Derinlerdeki Dehşetve Ev Kadınıbeklentileri karşılayacak mı hep birlikte göreceğiz. İyi seyirler…

Aile Arasında

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Komedi türündeki film2s 5dk. 

Beni Satan Casus

30'lu yaşlarında olan Audrey ve Morgan, birbirlerinin en yakın arkadaşıdır. Los Angeles'ta sürdürdükleri hayat, sakin olsa da ikisini de tatmin etmemektedir. Komedi türündeki film 1s 57dk.

Meg: Derinlerdeki Dehşet

Uluslararası bir deniz altı gözlem programının parçası olan derin deniz sualtısı, soyunun çoktan tükenmiş olduğu düşünülen büyük bir yaratık tarafından saldırıya uğrar. Gerilim türündeki film 1s 54dk. 

Dovlatov

Zamanını eserlerinin yayımlanması için koşturarak geçiren Dovlatov, Sovyet dergileri ve gazeteleri tarafından sürekli reddedilir. Yazılarının yayımlanması için Yazarlar Sendikası’na üye olması gerekir. Dram türündeki film 2s 6dk.

Durumunu Güncelle

Yeni bir okula başlayan Kyle içn işler pek de yolunda değildir. Okulda diğer öğrenciler tarafından sevilmemiştir fakat telefonuna yüklediği büyülü bir uygulama her şeyi değiştirir. Komedi türündeki film 1s 46dk.

Ev Kadını

Karlı bir akşamda, Küçük Holly'nin kardeşi ve babası, cinnet geçiren annesi tarafından öldürülür. 20 yıl sonrasında bile Holly bu kabusları görmektedir. Eski bir arkadaşıyla beklenmedik bir karşılaşması ise her şeyi karıştırır. Korku türündeki film 1s 22dk. 

Gizem Treni

Kendi hayran kitlesini oluşturan, günümüz sinemasının en özel yönetmenlerinden biri olan Jim Jarmusch, Mystery Train'de Memphis'te geçen birkaç öyküyü kesiştiriyor. Aynı otelde mesken tutan ancak birbiriyle hiçbir şekilde karşılaşmayan üç insan, ayrı ayrı karşımıza geliyorlar.Komedi türündeki film 1s 50dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE