31
Mayıs

1 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
1 Haziran Haftası Vizyon Takvimi

Bu hafta vizyona girecek olan filmler arasında heyecanla beklenen Nuri Bilge Ceylan filmi Ahlat Ağacı 3s 8dksüresi ile azimli sinema seyircilerini salonlarda bekliyor olacak. İyi seyirler…

Ahlat Ağacı

Anadolu'da doğduğu köye dönen genç adam kitabını bastıracak parayı bulmak için tüm enerjisini harcamaya başlar ancak babasının geçmişten kalan borçları başına dert olacaktır.Dram türündeki Nuri Bilge Ceylan filmi toplam 3s 8dk.

Cebimdeki Yabancı

Herkes sofranın başında oturmuş sohbet etmekte, şen kahkahalar eşliğinde yemek yemektedir. Yemek sırasında bir oyun oynamaya karar verilir.Gerilim türündeki Serra Yılmaz filmi toplam 1s 36dk.

Cüce Dedektif Şerlok

Sevimli cüceler Cino ve Jülyet aileleri birinin Londra’nın dört bir yanındaki bahçe cücelerini kaçırdığını fark ederler.Animasyon türündeki John Stevenson filmi toplam 1s 27dk.

Deniz ve Güneş

Deniz, babasının zorlamasıyla Nurperi ile evlenecektir. Otilia konseri için Nurperi’nin yatıyla bir hafta öncesinden Burgazada’ya giden Deniz, burada dalış yaptığı sırada Güneş ile karşılaşır.Dram türündeki film Barış Denge yönetiminde.

Kasırgada Vurgun

Bir kasırga tehdidi altında, fırsatçı suçlular bir ‘ABD Mint’ tesisine sızarak 600 milyon dolar çalar. Aksiyon türündeki Rob Cohen filmi toplam 1s 40dk.

Kitap Kulübü

Yakın arkadaş olan Diane, Vivian, Sharon ve Carol aşka tövbe etmiştir. Diane 40 yıllık evliliğin ardından dul kalmıştır. Vivian, sadece erkeklerle takılmayı tercih eder. Komedi türündeki Bill Holderman filmi 1s 44dk. 

Sürükleniş

Gerçek bir hikayeden uyarlanan “Adrift”, tanıştıktan kısa süre sonra birbirlerine aşık olan ve hayatlarının macerasına doğru yelken açan iki insanı anlatıyor.Aksiyon türündeki Baltasar Kormákur filmi toplam 1s 45dk.


Etiketler: Gratis, Sinema, Vizyon,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE