30
Kasım

1 Aralık Haftası Vizyon Takvimi

Posted by Gratis Admin
1 Aralık Haftası Vizyon Takvimi

Hüzünlü ve komik filmlerin harmanlanması sonucu karşımıza çıkan vizyon filmlerinde bu hafta Türkiye yapımı filmler göz dolduruyor. Haftanın merakla beklenen filmi için ise Gülse Birsel’in senaryosunu yazıp oynadığı Aile Arasında olabilir.

İyi seyirler...

Aile Arasında

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Komedi türündeki film Türkiye yapımı.

Aşka Geldik

Teknolojiden yoksun, herkesin birbirini tanıdığı köyde her şey köy muhtarına bakanlıktan gelen bir telefonla değişir. Komedi türündeki film 1s 35dk.

Çizgi Ötesi

Beş tıp öğrencisi ölümden sonrasına saplantılı hale gelmiştir. Ölümün ardından yaşamın devam edip etmediğini öğrenmeye kararlı olan öğrenciler tehlikeli bir deneye girişirler. Gerilim türündeki film 1s 50dk.

Jüpiter'in Uydusu

Yaşadığı ülkeden babası ile birlikte kaçmaya çalışan Aryan, sınıra vardıklarında ırkçı bir polis tarafından vurulur. Dram türündeki film 2s 3dk.

Körfez

Acılı bir boşanmanın ve işsizliğin neden olduğu sefaletin ardından 30’lu yaşlarının ortasındaki Selim, İzmir’deki üst orta sınıf ailesinin yanına geri taşınır. Dram türündeki film 1s 40dk.

Papatya

Umut, üniversite son sınıfta okuyan bir gençtir. Çocukken babasını bir kazada yitirmiş, babaannesi Şükriye hanım ve annesi Zeynep sayesinde hayata tutunmuştur. Dram türündeki film 1s 33dk.

Pes Etme

27 yaşındaki Bostonlu bir işçi olan Jeff, eski sevgilisi Erin'le tekrar barışmanın yollarını arar ve bu amaçla maratona katılır. Biyografi türündeki film 1s 59dk.

Sarı Sıcak

Film, üretim ilişkileri ile birlikte sermayenin de el değiştirmesini ve bu değişimden etkilenen insanların hikâyelerini anlatıyor. Dram türündeki film 1s 25dk.

Tamircikler: Gizli Görev

Tom Thomas'ın ailesi, Profesör Eugenius ve asistanı Elisa ile daha önce hiç tanışmamıştır. Bu çok da uzun sürmez. Animasyon türündeki film 1s 20dk.

Yarını Yok

Travis Conrad, bir kiralık katildir. Kendisine verilen son işi sırasında öldürülür ve patronu tarafından geçici olarak canlandırılır. Aksiyon türündeki film 1s 33dk.


Etiketler: Gratis, Vizyon, Sinema, Yarını Yok, Gizli Görev, Sarı Sıcak, Pes Etme, Papatya, Körfez, Jüpiter'in Uydusu, Çizgi Ötesi, Aşka Geldik, Aile Arasında,İLGİLİ ÜRÜNLER


YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE