06
Ekim

Bayram Alışverişinden Alınanlar & Yorumları

Nil Akın tarafından yazıldı | Toplam 704 kez okundu
Bayram Alışverişinden Alınanlar & Yorumları

Merhabaalaar !

Bayram alışverişinde aldığım ürünlerden bahsedicem .İndirimli indirimsiz halleri sevdimmi sevmedimmi . Hadi  bi bakalım o zaman !

 

1) Wet'n Wild Brulee Far : Resmen indirim yokken her yerde aradığım bulamadığım ama indirimde kimsenin almadığı en güzel bazlık far. . Sanırsam 4,90 TL.İndirimsiz 6,90 TL. Çok sevdim sürdüğüm zaman yumuşacık böyle elim sürekli göz kapaklarına gidiyor . Bitsin 2şer 3er alıcam :)

 

2)Wet'n Wild Contour Palet : Wish list'imde olan kontür paleti bendeki rengi Caramel Toffea. Gratis kartıyla 13,42 TL' ye denk gelmişti.İndirimsiz 24,90 TL'ydi. Bronzer olarak kullanıyorum tam anlamıyla . Kontür içinde bende çok kızıl duruyor. Kontür ürünlerinde soğuk tonları tercih ediyorum.Aydınlatıcı kısmı için en sevdiğim muz rengi olarak tabi ettiğim pufudukmuş gibi olan pudralardan.Sanki dokunsam içine çökücek gibi yumuşacık.

3)Wet'nWild Color Icon Allık : Bendeki rengi Rose Champagne allıktan çok aydınlatıcı gibi duruyor .Açık konuşmak gerekirse ne aydınlatıcı ne allık olmadı sevmedim.Bir kere sevmem için yüzümde gözükmesi lazım bunda simleri bile gözükmüyor malesefki .Ama böyle kestirip atmıcam ve başka renklerini denicem.Fiyatı 9,50 TL İndirimsiz 15,90 TL

5)Eklips Kalemtraş :2,35 TL. Tamamen Maviye olan aşkımdan aldım başarılı bir kalemtraş.

10)Eklips Allık Fırçası : Allık fırçası olarak geçirmişler ama  ben yüzümü ısıtırken veya transparan pudramı uygularken kullanıyorum.Alır almaz ilk işim yıkamak oldu tüyleri dökülmedi vee Alllahııııım çok yumuşak :) Ayrıca söylemeden edemicem evet Eklips Prof. ve Bold metaller çok güzel gözüküyor ama ben bunu daha yumuşak buldum. Bold Metali denemedim en yakın zamanda denicem :) Eklipsin böyle fırçalarına gerçekten şans vericem sanırım :)

4,70 TL

 

 

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere :)


Etiketler: alışveriş , wetnwild, allık, kontür, fırça, pudra, far,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Beğenmek İstiyip beğenmediklerim

Beğenmek İstiyip beğenmed...

Merhabaalaaar !!             &n... Devam >>

Beğenmek İstiyip beğenmediklerim 07 Ekim 2016
Beğenmek İstiyip beğenmediklerim 0
Bayram Alışverişinden Alınanlar & Yorumları

Bayram Alışverişinden Alı...

Merhabaalaar ! Bayram alışverişinde aldığım ürünlerden bahsedicem .İndirimli ... Devam >>

Bayram Alışverişinden Alınanlar & Yorumları 06 Ekim 2016
Bayram Alışverişinden Alınanlar & Yorumları 0
Gratis