28
Şubat

İndirimli Gratis Alışverişim2<3 (by myrnen)

İrem Özdemir tarafından yazıldı | Toplam 7764 kez okundu
İndirimli Gratis Alışverişim2<3 (by myrnen)

Herkese yeniden merhaba. ^-^ Okulumun tam gaz başladığı bu ikinci haftada sizleri çok özledim. O yüzden hemen bugünkü konumuzdan bahsetmek istiyorum. Bugün sizlere ''Gratis'' indirime girdiğinde aldığım ürünleri anlatacağım. Hep beraber bakalım neler almışım: ;)

Geçen dönem İTÜ kampüsümüzün içine bir adet ''Gratis'' mağazası açılmıştı. Başlarda okul içinde Gratis fikrine alışamasak da bayram indirimini kaçırıp memleketinde olanlar için Gratis sadece bizim kampüse ilk haftaya özel 1-2 ekim günlerinde %30 indirim uygulayarak kız-erkek farketmeden tüm okulun gönlünde bir artı daha kazandı diyebilirim. Bu fikri bulup kampanyayı düzenleyenleri başarılı ticari fikirleri için de ayrıca tebrik etmek lazım. Çünkü gerçekten de uzak şehirlerden gelen öğrencilerin bu indirime ihtiyacı vardı. Yük olmasın diye getirmediğimiz bir sürü eşya oluyor yanımızda şampuan-saç köpüğü-deodorant gibi. Erkekler parfüm olsun, deodorant olsun bu gibi kişisel bakım ürünlerini alırken; kızlar da... düşündüm de kızlar imkânları olsa Gratis'in tamamını alabilir. :D :D

Gelelim ben de kız arkadaşlarımla mağazaya girdim ve işte bunları aldımmm :)
123 1. numarada the Balm'ın Schwing (Black Liquid Eyeliner'ı) var. Beni takip edenleriniz varsa zaten sürekli bahsi geçtiği için biliyordur. Ayrıntılı merak edenleriniz için önceki yazımda en son 11. numaralı ürün ve altında fotoğraflarda var sürülmüş hâlinin. Önceki yazımı görmek için buraya***** /" href="http://myrnen.com/urun-incelemeleri-gratis- ***** /"> tık tık lütfen. ^-^ o yazım ile aradaki tek fark o zaman %50 indirimdeydi 16 TL'ye almışım ama normal-indirimsiz fiyatı şu anda 34.90 TL olduğu için ve %30 indirimden aldığım için 24.43 TL'ye aldım. Gene de değer mi diye sorarsanız tabii ki değer. :D Çünkü  yakın zamanda bayram vs. olmayacağı için başka bir indirim beklemiyorum şahsen.

2. Numara: Maybelline ''Pleasure Me Red'' : merve-boluğurŞu anda açmama gerek olmadıığından kendi üzerimde fotoğraf koyamadım. Ancak zaten ''Merve Boluğur'' üzerinde görmeyen kalmamıştır. ^-^

Gelelim fiyatına; normalde 15.90 TL ama indirimiyle 11.13 TL'ye aldım.

Ben hâla önceki yazımda 10. numaradaki Pastel ''Pro Fashion Matte'' rujum daha bitmediğinden onu kullanıyorum. Bitene kadar da onu kullanacağım. O da koyu kırmızıydı ancak ben onu açık renk ile karıştırarak kullandığımı söylemiştim. İşte Pastel ruju fotoğrafları merak edenler buraya ***** /" href="http://myrnen.com/urun-incelemeleri-gratis- ***** /">tık tık.

Peki neden biri bitmeden diğerini kullanmıyorum? Çünkü biz dikkat etmesek bile kozmetik ürünlerinin açıldıktan sonra bir kullanım ömrü var. Çok fazla sayıda ve aynı-benzer renk makyaj malzemelerini hepsini aynı anda açıp kullanmaya çalışıp da sonra bir yıl geçince açıldığı için kullanması artık çok da sağlıklı olmayan ürünleri, ömrü geçmesine rağmen,  hepimiz kullanmaya devam ediyoruz yazık olmasın diye. Ama aslında çok sağlıksız.

Ben de hepsini birden açtığımda birini bile bitiremeyip daha sonra ömrü geçince tüm hepsini kullanmak zorunda kalmayı sevmeyen bir insanım. Onun yerine bitmek üzere iken gidip yeni bir tane alıyorum. Aynı şeyi size de  tavsiye ederim. ^-^ Benim öyle çok çeşit çeşit rujlarım, parfümlerim ve ya rimellerim olmaz. Her zaman için her birinden maksimum iki tane olur. Olanlar hakkında da sizle yorumlarımı paylaşmaktan büyük keyif alıyorum.

Sizde ürünleriniz biterken alın sevdiğiniz ürünler indirime girdiği zaman. Ama o an hemen ihtiyacınız yoksa yani eski ürünü hala bitirmediyseniz yenisini hiç açmayın derim. Benim yaptığım gibi evinizde de ambalajıyla aynı gratis mağazalarının rafında durduğu gibi dursun. Bakın tüm fotoğraflarda  gördüğünüz gibi hâla hepsi poşetinde ve ambalajı duruyor. Tabii ki bu ürünleri yorumlamadan bırakmayacağım öyle anlaşılmasın. Önceki yazılarımda resim koymadığım ürünler açılır açılmaz onlar için ayrı ayrı resimli yazılar gelecektir. :)

12064066_10206792474063028_1992181918_nBu raf ömrüne önceden dikkat etmemiş olanlar için bir adet örnek göstermek istiyorum. Genelde çok küçük yazarlar o yüzden de pek dikkat çekmez :D Bakınız 'The Balm'ın Eyeliner'ının' ömrü yaklaşık 9 aymış.

 

 

 

 

 

3. numara Lorea'L Paris Maskara ''Volume Million Lashes'' 12085314_10206792342099729_2060440097_o

Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine aldım ancak bu da aynı kırmızı rujum da olduğu gibi rimelim az kalmıştı ve daha bitmediği için bunu da açıp kullanmaya başlamadım. Ama arkadaşlarım da gördüğüm kadarıyla onların kirpiklerine gayet iyi hacim verdi. Fırçası da aynen yandaki fotoğrafta rimelin üstünde görüldüğü şekilde. Hem benim de ayrıca rimeli hem ruju kullanır kullanmaz yazı ve fotoğraf koyacağımdan emin olabilirsiniz. ;) Gelelim fiyatına: Normalde 33.5 TL'idi ancak %30 indirim dolayısıyla 23.45TL'ye aldım. İlk defa maybelline dışında dolayısıyla bu kadar pahalı bir rimel aldım bakalım değecek mi?

Hatta sizi daha da çok meraklandırmak istiyorum. Ben yazılarımı hafta sonları paylaştığım için geçtiğimiz hafta içinde kırmızı rujumu bitirip, 2. numaradaki maybelline pleasure me red'i  açıp kullanmaya başladım bile. Hatta yazımın fotoğrafları bile hazır ;) Haftaya onları da görebilirsiniz sitedeki beğendiğiniz yazılarımı ayrıca beğenir veya yorum yaparsanız da çok mutlu olurum :)

4. numara klasik çantaya atabileceğim herhangi küçük taşınabilir ayna: 

12076215_10206792342379736_785182760_o

Bir önceki çantama attığım elidor'un hediye olarak verdiği ayna kaybolduğu için aldığım ayna. Tarağını muhtemelen hiç kullanmayacağım ama hoş bir tasarım ^-^

Gelelim fiyatına; normalde zaten 2.95 TL gibi bir fiyatı vardı :D indirimden 2.07 TL'ye aldım. :)

O zaman haftaya Maybelline ''Pleasure Me Red'' yazımda görüşmek üzere iyi günler diliyorum hepinize.

Chaw [^-^]


Etiketler: Lorea'L Paris Maskara 'Volume Million Lashes, gratis mor aynası, maybelline pleasure me red, the balm schwing eyeliner,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Gratis: the Balm Jovi ile Doğum Günü Makyajı (by myrnen)

Gratis: the Balm Jovi ile...

Herkese yeniden merhaba :) Geçtiğimiz 14 Mart benim doğum günümdü ve... Devam >>

Gratis: the Balm Jovi ile Doğum Günü Makyajı (by myrnen) 25 Mart 2016
Gratis: the Balm Jovi ile Doğum Günü Makyajı (by myrnen) 0
İndirimli Gratis Alışverişim2<3 (by myrnen)

İndirimli Gratis Alışveri...

Herkese yeniden merhaba. ^-^ Okulumun tam gaz başladığı bu ikinci haftada sizleri ç... Devam >>

İndirimli Gratis Alışverişim2<3 (by myrnen) 28 Şubat 2016
İndirimli Gratis Alışverişim2<3 (by myrnen) 0
Maybelline: Pleasure Me Red 547 (by Myrnen)

Maybelline: Pleasure Me R...

Herkese yeniden merhaba :) Ruju kullanmaya başladığımı söyleyerek haftaya yazacağıma ... Devam >>

Maybelline: Pleasure Me Red 547 (by Myrnen) 28 Şubat 2016
Maybelline: Pleasure Me Red 547 (by Myrnen) 0
Depitak Sir Ağda Bandı (by Myrnen)

Depitak Sir Ağda Bandı (b...

Herkese yeniden merhaba :) Aslında böyle bir yazı yazıp yazmama konusunda çok ... Devam >>

Depitak Sir Ağda Bandı (by Myrnen) 28 Şubat 2016
Depitak Sir Ağda Bandı (by Myrnen) 0
The Balm: Meet Matt(e) Hughes (by myrnen)

The Balm: Meet Matt(e) Hu...

  Herkese yeniden merhaba :) Ne zamandır almak istediğim güzel, kendime uya... Devam >>

The Balm: Meet Matt(e) Hughes (by myrnen) 28 Şubat 2016
The Balm: Meet Matt(e) Hughes (by myrnen) 0
L’Oreal Paris Violet Parfait Infallible Lipcolor

L’Oreal Paris Violet Parf...

Ürün 24 saat kalıcı olduğunu söylemiş. Bir ruj için kimse beni inand... Devam >>

L’Oreal Paris Violet Parfait Infallible Lipcolor 28 Şubat 2016
L’Oreal Paris Violet Parfait Infallible Lipcolor 0
Gratis Alışverişim (by myrnen)

Gratis Alışverişim (by my...

Herkese yeniden merhaba. ^-^ Yeni bir yazımla daha sizlerleyim. Herkesin bildiği... Devam >>

Gratis Alışverişim (by myrnen) 20 Ocak 2016
Gratis Alışverişim (by myrnen) 0
Gratis