17
Temmuz

The Balm Appétit Eyeshadow Palette

Şule Alioğlu tarafından yazıldı | Toplam 280 kez okundu
The Balm Appétit Eyeshadow Palette

   Herkese merhaba :) İlk yazımda The Balm markasına yer vermek istedim. Kısaca bahsedecek olursak Türkiye'de sadece Gratis mağazalarında bulunan cruelty-free bir marka. Bu da Gratis'i ayrıcalıklı kılıyor. Ürünlerinin içinde paraben yok. Bana göre kalitesi yüksek ve parasını hak eden bir marka. Zaten bence Gratis'in yaptığı indirimlerle uygun fiyata iniyor. 

   Aslında The Balm Appetit Far Paleti yılbaşı koleksiyonuna ait. Ancak bazı şubelerde hala satışa devam ediyor diye biliyorum. Çünkü birkaç yerde denk geldim. Renkleri muhteşem özellikle Chris P. Bacon (6. sıradaki renk) rengine vuruldum diyebilirim. Hatta sırf o renk için bu kadar istedim. Ambalajı çok orijinal. 2 kapaktan oluşuyor. Biri aynalı kısım diğeri yazılı kısım. Yazılı kapağı kaldırınca farların kare şeklinde olduğu ortaya çıkıyor, altında isimleri yazılı. Gözüktüğünden daha büyük duruma geliyorlar. İçinde 3 tane mat (üst sıra), 3 tane metalik (orta sıra), 3 tane de ışıltılı renk (son sıra) bulunmakta.
 

   Swatchları bazsız bu şekilde. Pigmentasyonları ve kalıcılığı orta seviyede. Baz ile kullanılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum. Zaten ortadaki 3 rengin metalik görünümü arttırması için bazlı yada ıslak kullanılması öneriliyor. Fazla olmasa da tozutma yapıyor, yapıları yumuşacık. Ben gece ve gündüz makyajlarına uygun olduğunu düşünüyorum. Eğer denk gelirseniz şans verebilirsiniz.


Etiketler: the balm, appetit, eyeshadow, far, far paleti, palet, palette, makyaj, swatch, pigmentasyon, kalıcılık, baz, bazsız, mat, metalik, ışıltılı, gece makyajı, gündüz makyajı,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

The Balm Appétit Eyeshadow Palette

The Balm Appétit Eyeshado...

   Herkese merhaba :) İlk yazımda The Balm markasına yer vermek istedim. Kısaca ... Devam >>

The Balm Appétit Eyeshadow Palette 17 Temmuz 2017
The Balm Appétit Eyeshadow Palette 0
Gratis