07
Haziran

LOREAL SAF KİL ARINDIRICI MASKE

Fatma ÜZMEZ tarafından yazıldı | Toplam 7547 kez okundu
LOREAL SAF KİL ARINDIRICI MASKE

Mümkün olduğu kadar cilt bakımıma dikkat etmeye çalışıyorum.Makyajımı hemen temizlerim nemlendirici muhakkak kullanırım.haftada bir peeling ve maske uygulamasına dikkat ederim.Bu konuda meraklıyımdır da değişik markaları deneyimlemeyi severim.

Ama sonuçta bu ürünleri tercih ederken önceliği bütçem oluşturuyor malum sadece kendimizden mesul olmayınca bütçe önemli oluyor. İhtiyacım olan ürünü almak istediğim dönemde ayıracağım bütçe alacağım markayı da etkiliyor tabi ki...  Yine bütçemin çok geniş olmadığı bir dönemde aldığım bir maske bu....

Ne zamandır da bu ürünü yorumlamak istiyordum. Fiyatını çok makul bulunca alıp denemek istedim ama sonuç çok hoşuma gitti....

Ürün 50 ml. lik cam kavanoz içinde.Kapağının altında koruyucu bir kapak daha var.Yoğun kıvamlı bir maske. Kullanırken fırça veya spatula ile kullanmak daha faydalı olacaktır diye düşünüyorum . Ben bu maskeyi fırça yardımı ile uyguluyorum.

Kutusunda 10 kullanımlık olduğu yazıyor ama 10 kullanımdan daha fazla gideceğini düşünüyorum.Ben bayağıdır kullanıyorum sanıyorum 7 veya 8  oldu diye düşünüyorum.

 

İçeriğinde üç saf kil ve okaliptüs özü var zaten kavanozun kapağını açınca yoğun kokuyu hissediyorsunuz. Bloglarda bu kokuyu rahatsız edici bulanların olduğunu okumuştum ama beni rahatsız etmedi. 3 Saf kil olarak "Arı kil"i, "Montmorillonit Kil"i, "Rhassoul kil"i bulunuyor.

 

Loreal Saf Kil arındırıcı maske kullanım önerisi olarak haftada 2-3 kere olarak tavsiye ediliyor. Ben genellikle 1 veya 2 kez uyguluyorum. İnce bir tabaka olarak fırça ile sürüyorum kurumasını bekliyorum ortalama 5-7 dakika arasında kuruyor.Zaten kuruyunca rengi değişiyor böylece yıkamanız gerektiğini anlıyorsunuz zaten.Ben bol suyla yüzümü yıkayarak maskeyi temizliyorum.Bazen arınmayabiliyor çünkü.

 

Maskeyi uyguladıktan sonra cildim daha berrak, aydınlık ve parlak  görünüyor. Cildimin kirden arınmış olduğunu hissediyorum. Ayrıca cildi kurutmuyor bu benim için önemli bir nokta oldu ve yumuşacık bir his bırakıyor....

bu ürün ile ilgili düşüncelerim böyle,,,

sevgiyle kalın......


Etiketler: ,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

L`OREAL DEĞERLİ ÇİÇEKLER YÜZ YIKAMA JELİ

L`OREAL DEĞERLİ ÇİÇEKLER ...

Renkli kozmetiği makyaj yapmayı sevmeme rağmen cilt bakım ürünleri ve cilt bak... Devam >>

L`OREAL DEĞERLİ ÇİÇEKLER YÜZ YIKAMA JELİ 31 Mayıs 2018
L`OREAL DEĞERLİ ÇİÇEKLER YÜZ YIKAMA JELİ 0
LOREAL SAF KİL ARINDIRICI MASKE

LOREAL SAF KİL ARINDIRICI...

Mümkün olduğu kadar cilt bakımıma dikkat etmeye çalışıyorum.Makyajımı h... Devam >>

LOREAL SAF KİL ARINDIRICI MASKE 07 Haziran 2018
LOREAL SAF KİL ARINDIRICI MASKE 0
Gratis