28
Mayıs

Loreal Kömür Özlü Saf Kil Detoks Maskesi

seda kaçar tarafından yazıldı | Toplam 5210 kez okundu

Merhabalar,
Bugün sizlere biraz L'oreal Saf Kil maskesinden bahsetmek istedim. Yurt dışında satışı olan, glamglow maskelerine muadil gösterilen ve merakla ülkemize gelmesini beklediğimiz bir seriydi ve sonunda beklenen oldu. Bu seride siyah, yeşil ve kırmızı olmak üzere 3 çeşit bulunuyor. Ben siyah renkli olan maskeyi aldım ve onunla ilgili düşüncelerimi paylaşacağım. 

Öncelikle yıkanmış temizlenmiş kirden ve makyajdan arınmış cilde uygulamak gerekiyor.  Yüzüme sürdüğümde hissettiğim ilk şey ferahlık oldu. Sanki yüzüme mentol sürmüş gibi bir etkisi vardı. Kutunun üzerinde 10 kullanım yazıyor fakat ben ince tabaka uyguladığımdan daha uzun süre gideceğine eminim. Haftada iki kez uygulamak gerekiyor. İnce bir tabaka halinde sürdüm (göz ve dudak çevrem hariç) daha sonra maskenin rengi grileşip kuruyana kadar bekledim. O bekleme sırasında çok ilginç bir şey oldu hemen söylüyorum. Kurumaya başlarken burun, çene ve alnımda koyu benekler oluşmaya başladı. Tabi ki bunlar siyah noktalar. Üstelik benim gözle görülen öyle aşırı siyah noktalarım yoktur bu manzarayı görünce bu yüzden çok şaşırdım. 

Zaten maske yüzümde kurumaya başladıkça sanki yüzümü vakumluyorlar gibi hissettim. Gerildikçe daha çok bir çekim hissetmeye başladım ve bu da sanırım içeridekileri dışarı atma olayını en iyi şekilde hissettiriyor. 10-15 dk civarı bekledim iyice grileşip kuruyunca ılık suyla (ama soğuğa yakın ılık suyla) masaj yaparak ovalayarak yıkadım. Özellikle siyah noktaların dışarı çıktığı bölgeleri. Ve sonuç hiç abartısız söylüyorum pamuk gibi bir yüz. Gözenekler açılmış, siyah noktalar gitmiş. Işıltı hissini daha ilk kullanımda aldım diyemem zaten düzenli kullanmak gerekiyor ama müthiş bir rahatlama hissettiğimi söyleyebilirim. Son derece temiz ve ferah hissettiriyor. Kokusunu da atlamak istemiyorum şahane bir kokusu var. Kömürlü diye korkmayın kömür kokusu yok loreal ürünlerinin o güzel kokusu var.Koku hassasiyeti olanlar sevemeyebilir.
Yani kısacası ben bu maskeden ilk kullanımda çok memnun kaldım ve eminim artık sürekli kullanacağım rutinim olacak.Gratis indiriminden 21 Tl'ye almıştım sanırım normal piyasa fiyatı 39-40 lira civarında. Hatta şu an bakarsanız sevgililer günü indiriminden bile faydalanıp daha da ucuza alabilirsiniz.😏

Umarım sizlerde kullanıp benim gibi memnun kalırsınız. Kullananlardan daha sonrasında geri dönüş almak isterim, sizin de düşüncelerinizi merakla bekliyorum 😘

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle,
sağlıcakla kalın 💙

 


Etiketler: loreal, maske, kilmaskesi, detoksmaske,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Loreal Kömür Özlü Saf Kil Detoks Maskesi

Loreal Kömür Özlü Saf Kil...

Merhabalar, Bugün sizlere biraz L'oreal Saf Kil maskesinden bahsetmek istedim. Y... Devam >>

Loreal Kömür Özlü Saf Kil Detoks Maskesi 28 Mayıs 2018
Loreal Kömür Özlü Saf Kil Detoks Maskesi 0
Gratis