30
Aralık

Yılbaşı İndirimi Wetn Wild Alışverişim

Hilal Dülger tarafından yazıldı | Toplam 571 kez okundu
Yılbaşı İndirimi Wetn Wild Alışverişim

 

Uzun zamandır dört gözle beklediğim Gratis İndirimi başlar başlamaz mağazasına koştum ve almak isteyip bulabildiğim herşeyi toparladım. Özellikle Wetn Wild markasının merak ettiğim bir çok ürünü vardı. Normalde de uygun fiyatlı bir marka olan Wetn Wild sadece Gratislerde satılıyor ve indirim zamanı daha da uygun bir fiyata geliyor ürünleri. Geçelim benim aldıklarıma; 

Öncelikle çok merak ettiğim mat rujlarından 3 rengini hemen sepete ekledim. Aldığım günden bu yana kullanma fırsatı buldum ve yapılarını çok beğendim. Mat ruj olmalarına rağmen dudakları kurutmuyor ve pigmentasyonları oldukça başarılı. Bunun yanında çok geniş renk skalası var. Sand Storm ve Bare It All renkleri hala aklımda fakat bulamadığım için diğer renkleriyle yetindim. Benim aldığım renkler In The Flesh, Spiked With Rum ve Mocha-licious. Fiyatları sadece 6.5 tl. 

Yine Wetn Wild markasının merak ettiğim ürünlerinden olan ojelerinin iki rengini satın aldım. Benim aldığım renkler Casting Call ve Black Creme. Tek katta Harika renk veriyorlar. Fiyatları 2.35 tl.

Wetn Wild markasından aldığım diğer bir ürün ise ikili kontür paleti oldu. Bende ki rengi Dulce De Leche. Tozutmayın ve hem kontüre hem cildi ısıtmaya yarayan bir palet. Ben şimdiden çok sevdim ve fiyatı sadece 14.90 tl. 

 


Etiketler: Alışveriş gratis, gratis, alışveriş, indirim, kozmetik, blogger, blog, wetnwild, kontürpaleti, megalaat, ruj, matruj,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Yılbaşı İndirimi Wetn Wild Alışverişim

Yılbaşı İndirimi Wetn Wil...

  Uzun zamandır dört gözle beklediğim Gratis İndirimi başlar başlamaz ma... Devam >>

Yılbaşı İndirimi Wetn Wild Alışverişim 30 Aralık 2016
Yılbaşı İndirimi Wetn Wild Alışverişim 0
Gratis