22
Haziran

Wet n Wild Color İcon Tekli Far "Nutty" & "Brulee"

Haydi Makyaja tarafından yazıldı | Toplam 5330 kez okundu
Wet n Wild Color İcon Tekli Far ``Nutty`` & ``Brulee``

Bugün size makyaj yaparken olmazsa olmazlarım, pratik farlarım Wet n Wild Color İcon tekli far serisinden Nutty ve Brulee renklerinden bahsedeceğim. 

 

 

 

 

 

 

Eskiden renk renk paletlerim vardı içlerinden birkaçı kullanılan diğerleri boşa giden... Renk geçisleri, karıştırma için uğraşır dururdum. Hala var ama artık hepsi köşede duruyor çünkü bu minik ve harika işler başaran farlarla tanıştım.

 

Sol baştan say!

Brulee, Nutty!

Wet n Wild Color İcon Brulee:

Gözdeki damarlı görünümü bir çırpıda silen muhteşem bir far. İster gözünüze direk sürüp göz kapağında homojen bir görünüm elde edin ve eyeliner'ınızı ortaya çıkarın, ister baz olarak başka farın altına kullanın. Renkli bir far sürmek istediğinizde altına bu farı sürerseniz rengin daha belirgin hale geldiğini göreceksiniz. Pigmentasyonu muhteşem olan bu rengi hem fırçayla, hem parmağınızla uygulayabilirsiniz. Bunu kullanacağıma pudra kullanırım diyen varsa hemen eklemek isterim. Ben de almadan önce öyle düşünüyordum ama öyle değilmiş. Bu yumuşaklık, bu görüntüyü hiçbir pudra vermiyor. 

Wet n Wild Color İcon Nutty:

Başta da dedim tek farla uğraşılmış makyaj görüntüsü diye. Kesinlikle öyle. Bu farı göz kapaklarıma sürdüğümde sanki iki far sürmüşüm karıştırma fırçasıyla bir güzel karıştırmışım gibi bir görüntü veriyor. Yansımalarından olsa gerek. Harika yansımaları, sedefli bir görüntüsü var. Ve bu da kardeşi Brulee gibi yumuşacık ve yüksek pigmentli. İşte bana tüm farları unutturan ürün tam olarak bu. Hemen acele bir şekilde bunu sürüp eyeliner sürdüğümde oluşan görüntü dakikalarca uğraştığım göz makyajımla eşdeğer. 
 
İşte Swatchları;
 
 
Bu da ikisini de sürdüğüm fotoğrafım. Bir dakikamı bile almadı günlük makyaj olduğu için fırçadan fazlalığı alarak çok çok az sürmüş görüntüm;
 
 
Her birinin fiyatı indirimde 5.90 indirimsiz 12 civarı diye hatırlıyorum. Ama sürekli değişen dolar değerinden dolayı siz bunu okuduğunuzda artmış olabilir. :)
 
 
Biraz uzun bir yazı oldu. Kısaca; herkes bu muhteşem farlara şans vermeli! Memnun kalacağınızdan eminim!
 

Etiketler: wet n wild, wet n wild color icon, wet n wild tekli far, wet n wild tekli far brulee, wet n wild tekli far nutty, wet n wild color icon nutty, wet n wild color icon brulee, wet n wild color icon tekli far nutty, wet n wild color icon tekli far brulee, brulee, nutty,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Wet n Wild Color İcon Tekli Far ``Nutty`` & ``Brulee``

Wet n Wild Color İcon Tek...

Bugün size makyaj yaparken olmazsa olmazlarım, pratik farlarım Wet n Wild Color İcon ... Devam >>

Wet n Wild Color İcon Tekli Far ``Nutty`` & ``Brulee`` 22 Haziran 2017
Wet n Wild Color İcon Tekli Far ``Nutty`` & ``Brulee`` 0
Gratis