09
Ocak

The Balm Ürünlerim (:

BAHAR TÜRE tarafından yazıldı | Toplam 3874 kez okundu
The Balm Ürünlerim (:

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar...

Bu benim guzelbakkendine.com' daki ilk blog yazım o yüzden heyecan var tabiki biraz. :) Gratisten özellikle geçtiğimiz ay ve bu ay oldukça fazla alışveriş yaptım ve vaktim oldukça blog yazıcam ürünler hakkında burada. Yapmaya da devam edicem. Büyük ihtimalle de bir çoğu artık the balm olucak. :) The balm ürünlerini ilk kez aldım evet. Ürünler denemeyenlerin bile dış görüntüsüyle insanların dikkatini çekiyorken birde deneyince nasıl büyülüyor...

Bir gün benimde canıma tak edip artık alıcam dedim ve geçtiğimiz ay indirimden hemen önce aldım malesef ki ama pişman mıyım eh işte :) fiyatını hakeden bir marka gerçekten ve bu markayı sattığı içinde gerçekten gratis'e teşekkür etmeliyiz. :)

O zaman daha fazla uzatmadan başlayalım ürünlerimden bahsetmeye..

İlk olarak 'Nude Tude' far paletimden bahsetmek istiyorum. Aslında daha önce far kullanan bir insan değildim. Gerçekten çok tavsiye edilen bir ürün olduğunu çokça okuyup görünce birde palet üzerinde o kahve tonlarının güzelliğini görünce almadan edemedim. Hem günlük makyaj kullanımı için uygun olan bu palet aynı zaman da gece makyajı içinde uygun bence. İçerisinde parıltılı, simli tonlarını da bulunduruyor aynı zamanda mat renklerinide bulunduruyor. Bir kaç açık tonu mevcut onları da makyajımı sabitlemek için başlangıçta kullanıyorum ben gayette güzel oluyor. Bir iki tane de sevimli pembe tonları mevcut. Pembe severler için. :) Alınması gereken en ideal paletlerden biri diyor ve diğer ürünüme geçiyorum.

2. ürünüm ise 'Meet Matte Hughes' likit ruju oldu. Aslında palet için kesinlikle the balm markasını seçerim evet ama ruj için hiç aklıma gelmez idi. Sağolsun gratisteki bayan arkadaşın önerisi ile onuda almış ve denemiş oldum. Çokta iyi çokta güzel oldu. :) Tabiki onu da kahve tonlarında aldım. Daha bir kırmızıya yakın bir renk kiremit rengide diyebilirim tam olarak bilmiyorum. :) Görselde görebilirsiniz ancak rengine ve kokusuna tam anlamıyla bayıldım. Hem mat hem uzun süre kalıcı bir ruj. Birşeyler yenilip içildiğinde bile çıkmıyor gayet güzel, başarılı bence. Bu rujunda diğer renklerini alıp denemek istiyorum en kısa sürede bakalım. :)

Şimdilik bu kadar balm markasından 2 ürün aldım ama çok memnunum. Diğer ürünlerininde böyle olduğunu tahmin edebiliyorum en kısa sürede onlara da ulaşmak istiyorum.

Benden bu kadar arkadaşlar bir başka blogda görüşmek üzere... Aynı blogu diğer blog sayfam üzerinde de paylaşıcam buarada. pembepandaa.wordpress.com

Kendinize güzel bakın... Hoşçakalın... :)


Etiketler: thebalm, gratis, blog, guzelbakkendine,

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yazan siz olun.

YORUM EKLE

BLOGGER'IN ESKİ YAZILARI

Eklips Nail Polish Corrector Pen

Eklips Nail Polish Correc...

Merhaba Arkadaşlar Bugün sizlere tek bir üründen bahsedeceğim. Ancak &cc... Devam >>

Eklips Nail Polish Corrector Pen 08 Ocak 2018
Eklips Nail Polish Corrector Pen 0
Ocean Series Nascita Fırça

Ocean Series Nascita Fırç...

Gratis indirimi dün yani 22 Aralıkta başladı ve 9 gün sürücek. Ve bu i... Devam >>

Ocean Series Nascita Fırça 25 Aralık 2017
Ocean Series Nascita Fırça 0
Gratis - Sevgililer Günü İndirimi - 9 / 14 Şubat

Gratis - Sevgililer Günü ...

Merhaba arkadaşlar İndirimin ilk gününden yararlanmak lazım ki bana göre... Devam >>

Gratis - Sevgililer Günü İndirimi - 9 / 14 Şubat 10 Şubat 2017
Gratis - Sevgililer Günü İndirimi - 9 / 14 Şubat 0
Bahar`dan Makyaj Tüyoları

Bahar`dan Makyaj Tüyoları...

Her gün her dakika farklı şeyler öğreniyoruz. Bazısının doğrusu bazılarının yanl... Devam >>

Bahar`dan Makyaj Tüyoları 09 Ocak 2017
Bahar`dan Makyaj Tüyoları 0
The Balm Ürünlerim (:

The Balm Ürünlerim (:...

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar... Bu benim guzelbakkendine.com' daki ilk blog ya... Devam >>

The Balm Ürünlerim (: 09 Ocak 2017
The Balm Ürünlerim (: 0
Gratis